• pl
  • en

Aktualności

AKADEMIA NAUKI ARPOL2015-04-23

23 kwietnia uczniowie klas trzecich technikum (w dwóch turach) uczestniczyli w zajęciach - w ramach projektu praktycznych szkoleń - realizowanych we współpracy z firmą Arpol. Uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się z „nowinkami”- najnowszymi rozwiązaniami z branży motoryzacyjnej, które zaprezentował specjalista z firmy KYB.

SKILLS FOR THE FUTURE2015-04-17

Nasza szkoła od kilku lat współpracuje z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości i realizuje program „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwa”. W związku  z tym zostaliśmy zaproszeni do udziału w programie Skills for the Future w partnerstwie z firmą Hyundai Motors Poland. W ramach programu wzięliśmy udział w międzynarodowym konkursie, w którym główna nagrodą był samochód marki Hyundai,  przeznaczony do celów dydaktycznych.

UCZNIOWIE SAMOCHODÓWKI ZAJĘLI III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW!!!2015-04-17

Poznańskie targi motoryzacyjne Motor Show 2015 to jedna z największych tego typu imprez w naszym kraju. Nie zabrakło na niej wiodącego producenta rozwiązań dla lakiernictwa w Polsce firmy NOVOL, na którego stoisku w hali IV czekało odwiedzających dużo atrakcji – m.in. specjalistyczne wykłady z zakresu lakiernictwa samochodowego.