• pl
  • en

Aktualności

SPORTOWE FERIE2017-01-18

W czasie ferii zimowych odbędą się zajęcia sportowe dla uczniów naszej szkoły. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamysmiley Poniżej zamieszczamy harmonogram zajęc.


 

STUDNIÓWKA 20172017-01-16

13 stycznia 2017r.  - zgodnie z tradycją, tegoroczni maturzyści bawili się w hotelu Filmar na pierwszym, prawdziwym balu - STUDNIÓWCE!!!
Na uroczystość zaprosili Dyrekcję szkoły, wychowawców, nauczycieli i rodziców. Potem były podziękowania dla wychowawców, kwiaty dla nauczycieli i wspaniała zabawa do białego ranasmiley

JASEŁKA 20162016-12-24

Tradycyjnie, 22 grudnia, czyli w ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia, cała społeczność Samochodówki spotkała się najpierw na klasowych spotkaniach wigilijnych, a następnie na szkolnym przedstawieniu jasełkowym. W tym roku wystawiliśmy multimedialno-aktorską adaptację „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa.

GALERIA PRAC GRUPY ARTYSTYCZNEJ2016-12-17

Grupa plastyków - w składzie Wojciech Kiżewski, Bartosz Burak z kl.IIIc/4, Sebastian Motycki, Przemysław Stefański, Damian Michlewicz z kl.IIa/z, Jakub Karolewski, Nikolas Pisarzewski z kl.IIb/4 oraz Szymon Borowicz z kl.Ia/4 i Tomasz Jasiński z kl.IVc/4- zakończyła dekorację korytarza na II piętrze szkoły.

INTERNETOWA OLIMPIADA WIEDZY MOTORYZACYJNEJ2016-12-13

Nasi uczniowie znowu odnieśli sukces! MATEUSZ ŻUREK z kl.IIIc/4 został laureatem VIII Internetowej Olimpiady Wiedzy Motoryzacyjnej, po raz kolejny organizowanej przez Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Czwarte miejsce zajął BARTOSZ BURAK również z kl.IIIc/4, który kilka sekund spóźnił się z wysłaniem Karty odpowiedzi.